top of page
DSC9315-Edit-Edit_last_small_web_1.webp

Bolo to prvé fotenie môjho psíka

a keďže je moja sučka trochu rezervovanejšia, tak som bol zvedavý ako to dopadne. 

Katka je ale profíčka a fotenie dopadlo na výbornú, čoho výsledkom sú nádherné fotky mojej Padmé :-)

Matej

Fotenie so mnou

Pred fotením

Pred samotným fotením si dohodneme termín a skonzultujeme vašu predstavu, o aké fotografie máte záujem, či pôjde o fotografie vo výstavnom postoji alebo skôr prirodzené zábery počas hry,

či budeme fotiť na voľno alebo na vodítku, šteniatko alebo starého psíka a tomu prispôsobíme miesto a celé fotenie. 

Fotenie

Fotenie trvá cca 1-2 hodiny a prebieha formou prechádzky v prírode. Počas fotenia robíme prestávky tak ako je potrebné, aby bol psík počas celej prechádzky v pohode.

Po fotení

Do 1 týždňa po fotení zasielam náhľadovú galériu na výber fotografií. Po finálnom výbere fotografií prichádza na rad editácia fotiek. Po dokončení všetkých fotografií sú súbory odovzdané prostredníctvom linku na stiahnutie. Fotografie odovzdávam v dvoch veľkostiach na tlač a na sociálne siete. Upravené fotografie neobsahujú vodoznak.

fotenie.webp

Dôležité informácie

Neupravené fotografie

Neupravené fotografie neposkytujem.

Náhľady

Na výber poskytujem fotografie v náhľadovej galérii, tieto náhľady nie je bez súhlasu autora možné akokoľvek upravovať či verejne prezentovať (podľa autorského Zákona č.185/2015).
Náhľady slúžia len na výber fotografií k finálnej úprave.

Použitie fotografií

Fotografie sú autorským dielom a ich použitie sa riadi autorským zákonom, preto ich nie je možné akýmkoľvek spôsobom upravovať či orezávať bez môjho súhlasu.
Autorské práva k fotografiam sú majetkom autora fotografií. Fotografie nesmú byť použité pre akýkoľvek komerčný účel či propagáciu bez písomného súhlasu autora.
Fotografie môžu byť použité pre osobné účely, osobnú prezentáciu prípadne prezentáciu registrovaného chovu zvierat.

Archivácia

Výsledné fotografie archivujem po dobu 6 mesiacov, zdrojové súbory ako aj fotografie, ktoré neboli klientom vybraté nie sú súčasťou tejto archivácie.

Zverejnenie fotografií

Fotografie môžu byť použité na prezentáciu autora na webstránke fotolabky.sk alebo na sociálnych sieťach, takisto môžu byť autorom prihlásené do fotografických súťaží. V prípade, že s tým klient nesúhlasí, je potrebné túto skutočnosť oznámiť ešte pred zrealizovaním fotenia. 

bottom of page